AirTouch – innowacyjna technika koloryzacji włosów. Sprawdź czym dokładnie jest

W życiu każdej z nas przychodzi moment na zmiany. Chcemy czuć się lepiej i przede wszystkim wyglądać lepiej. Największe skupienie zawsze pada na włosy. Pełnią one szczególną rolę. Co więcej, można spotkać się z opinią, że często pod wpływem ważnych wydarzeń zmieniamy fryzurę. W świecie fryzjerstwa dostępnych jest wiele technik umożliwiających każdej kobiecie wybranie czegoś wyjątkowego. W poniższym artykule nieco dokładniej omówimy koloryzację AirTouch. Sprawdź czy jest dla Ciebie!

Czy AirTouch jest tym samym co baleyage? Ekspert wyjaśnia

Choć podobieństwo nazw jest bardzo duże to techniki te znacząco różnią się wykonaniem oraz efektem jaki dają. AirTouch to koloryzacja wyróżniająca się delikatnością. Subtelny efekt rozjaśnienia sprawia, że włosy wyglądają na pełne blasku. Przedstawiona metoda farbowania uznawana jest za jedną z najbardziej naturalnych tylko jeśli zostanie prawidłowo wykonana. Właśnie dlatego nie zaleca się, aby farbowanie było wykonywane od razu przy skórze głowy. Musimy zaznaczyć, że metoda ta wyróżnia się dużą uniwersalnością. Doskonale prezentuje się zarówno na krótkich jak i długich włosach. Co najważniejsze, uzyskane rozświetlenie wpływa na ogólny wygląd twarzy. Wygląda ona młodo i promiennie. A co z odrostami? Tutaj ujawnia się największa zaletą tego farbowania! Odrost przez długi czas jest praktycznie niezauważalny, co jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet niemających czasu regularnie chodzić do fryzjera.

Przekonaj się, że AirTouch jest dla Ciebie! Twoje włosy pokochają ten naturalny efekt

Wykonanie farbowania AirTouch szczególnie zalecamy kobietom borykającym się z problemem przyklapniętych włosów. Tego typu koloryzacja rozświetlająca sprawia, że włosy optycznie wydają się podniesione oraz znacznie gęstsze. Jest to doskonałe rozwiązanie dla Pań, które na farbowanie decydują się pierwszy raz i nie chcą, aby końcowy efekt był zbyt mocny i rzucający się w oczy. Fryzjer damski ze Studia Kamuflażu służy wszystkim zainteresowanym profesjonalną pomocą w dobrze najlepszej techniki koloryzacyjnej. Pamiętaj, że aby wykonana koloryzacja wyglądała niczym z pierwszych stron gazet niezbędna jest dbałość o prawidłową pielęgnację włosów. Wpłynie to nie tylko na efekt końcowy ale także przedłuży trwałość farbowania! Oddaj swoje włosy w dobre ręce i ciesz się nową, świeżą fryzurą! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Twoje włosy zasługują na wszystko co najlepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *