INDYWIDUALNY kurs makijażu we Wrocławiu

Nieustannie próbujesz dowiedzieć się, dlaczego Twój makijaż nie wygląda tak jak z okładek magazynów? Warzący się podkład, nierówna kreska i posklejane rzęsy są Twoją zmora? Z pomocą przychodzi nasze Studio Kamuflażu znajdujące się w mieście Wrocław i realizowany indywidualny kurs makijażu! Wiele kobiet rezygnuje z wykonywania make upu, nie wiedząc jak pozbyć się niechcianych błędów. Nie musisz należeć do tej grupy! Przecież makijaż to podstawowa i najprzyjemniejsza codzienna rutyna dla każdej kobiety! Przywrócę Ci radość z wykonywania go i wskażę jak pozbyć się wszelkich niedociągnięć. Uwierz mi, że nie musisz mieć talentu, wystarczy Ci dawka odpowiedniej wiedzy przekazanej przez profesjonalistę, aby każdego dnia zachwycać pięknym i stylowym makijażem dobranym do okazji. Kurs makijażu indywidualnego jest przeznaczony również dla wszystkich Pań, które myślą, że o makijażu wiedzą dosłownie wszystko! Poznaj najnowsze trendy i techniki dodające Ci jeszcze więcej profesjonalizmu!

Twórz make up niczym profesjonalistka i zapisz się na indywidualny kurs makijażu

Kurs Makijażu Wrocław

KURS MAKIJAŻU indywidualny

ZAKRES USŁUGI

 • makijaż dzienny, realizacja krok po kroku
 • makijaż wieczorowy, realizacja krok po kroku
 • trening profesjonalnych technik: konturowanie na mokro i sucho, brązowienie, rozświetlenie
 • idealna kreska
 • doklejanie rzęs/kępek
 • stylizacja brwi
 • higiena kosmetyków i pędzli
 • akcesoria niezbędne do makijażu
 • analiza kształtu, kolorystyki Twojej twarzy, typu urody
 • dedykowana lista kosmetyków

CENA 480 ZŁ/ ZA OSOBĘ

DODATKOWE INFORMACJE

 • czas trwania do 4h
 • kurs prowadzę od poniedziałku do piątku
 • indywidualny kurs makijażu odbywa się we Wrocławiu

Chcesz zobaczyć efekty mojej pracy? Zapraszam na InstagramFacebook

Zachwycaj swoim wyglądem każdego dnia! Kurs makijażu indywidualnego jest dla Ciebie

W Studio Kamuflażu poza kursami grupowymi proponuję również zajęcia indywidualne przeznaczone dla Pań ceniących sobie 100 procent uwagi. To właśnie podczas nich dowiesz się jak właściwie podkreślić wszystkie swojej atuty. Wieloletnie doświadczenie pokazało mi, że duża część kobiet dzieli się na dwa rodzaje. Panie, które z powodu braku umiejętności rezygnują całkowicie z makijażu lub wykonują tylko podstawowe malowanie rzęs oraz kobiety, które wychodzą z błędnego założenia, że więcej znaczy lepiej. Realizowany przeze mnie kurs makijażu indywidualnego pomoże Ci znaleźć tzw. złoty środek. Po zakończeniu nie będziesz bała się eksperymentować, ale będziesz wiedzieć jak robić to przy zachowaniu smaku i stylu. W końcu makijaż ma Cię upiększyć, a nie oszpecić. Od teraz konturowanie różnymi sposobami, wykonanie prostej kreski, doklejenie rzęs i wiele innych nie będzie sprawiało Ci żadnych problemów!

Indywidualny kurs makijażu w mieście Wrocław? Tylko w Studio Kamuflażu

Indywidualny kurs makijażu posiada szereg zalet, jakie można wymieniać w nieskończoność. Zdobyta wiedza pozwoli Ci poczuć się pięknie każdego dnia, ale nie tylko… Wiele kobiet marzy o rozpoczęciu nowej ścieżki kariery związanej z branżą beauty. Kto wie, może nasz kurs makijażu indywidualnego to mały krok w stronę zajmowania się makijażem profesjonalnie? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś właśnie teraz rozwijała swoje największe zainteresowania i pasje! Poza zdobytą wiedzą z zakresu tego jak wykonywać makijaż dowiesz się także jakie kosmetyki będą do Ciebie najlepiej pasować. Przygotuję dla Ciebie specjalną listę, dzięki czemu pozbędziesz się problemu kupowania kosmetyków niedopasowanych do Twojej skóry. Studio Kamuflażu chce, aby kursy były dostępne dla wszystkich Pań, dlatego właśnie proponowany indywidualny kurs makijażu w mieście Wrocław wyróżnia się atrakcyjną ceną dostępną na każdą kieszeń! Nie zastanawiaj się, czekam właśnie na Ciebie!