makijaż biznesowy

Makijaż biznesowy jest jednym z ważnych detali, o których warto pamiętać w trosce o swój wizerunek zawodowy. W świecie biznesu każdy detal ma znaczenie, a dobór odpowiednich kolorów jest niezwykle istotny. Pierwsze wrażenie podczas sytuacji biznesowych jest niezwykle ważne, dlatego warto z pomocą wizażystki zadbać o nienaganny wizerunek biznesowy.

Na specjalne i szczególnie ważne dla Ciebie wieczory lub spotkania, wybierz makijaż biznesowy wykonywany przez profesjonalną makijażystkę. Ekspertka zadba, aby makijaż idealnie komponował się zarówno ze strojem, jak i był zgodny z dress code. Wizerunek, czyli zarówno strój  i makijaż, powinien być stosowny do okoliczności, miejsca oraz okazji, jak i zajmowanego stanowiska. Nienaganny wygląd i prezencja to jeden z najważniejszych aspektów wizerunku businesswoman, sprawia, że czujesz się pewna siebie i wzbudzasz zaufanie.

Makijaż biznesowy - wizerunek zawodowy

Spotkanie biznesowe w ciągu dnia, ważna prezentacja czy wieczorny event firmowy? Każda z tych okoliczności potrzebuje niezwykłej oprawy, abyś mogła cieszyć się pewnością siebie oraz pięknym wyglądem w czasie realizacji zadań zawodowych.

Makijaż biznesowy dzienny idealnie sprawdzi się podczas negocjacji, spotkań biznesowych oraz przyjęć koktajlowych w ciągu dnia. Jest bardziej stonowany, podczas jego wykonywania wizażystka podkreśli atuty Twojej urody oraz naturalne piękno.

Makijaż biznesowy wieczorowy to opcja na wszelkiego rodzaju imprezy biznesowe czy eventy. Doskonale komponuje się ze strojem wieczorowym, tworząc elegancki i perfekcyjny wizerunek.

Podczas wykonywania makijażu biznesowego, pierwszym etapem jest oczyszczanie i nawilżanie twarzy przed makijażem. Kolejno, następuje niwelowanie niedoskonałości. Ważnym elementem dzieła jest makijaż twarzy, oczu oraz ust. Piękno spojrzenia zostanie podkreślone za pomocą aplikacji rzęs oraz kępek. Gotowe dzieło zostanie utrwalone za pomocą specjalnego produktu, co zapewni nienaganny i trwały makijaż przez wiele godzin. Zwieńczeniem makijażu będzie rozświetlenie dekoltu i ramion, szczególnie istotne dla makijażu biznesowego wieczorowego. Istnieje również możliwość realizacji pamiątkowego zdjęcia, aby uwiecznić tą niezwykłą okazję.

makijaż dzienny/wieczorowy

Makijaż biznesowy wrocław

ZAKRES USŁUGI

  • oczyszczanie i nawilżanie skóry przed makijażem
  • niwelowanie niedoskonałości
  • makijaż twarzy i oczu
  • aplikacja rzęs/kępek
  • utrwalenie makijażu
  • rozświetlenie dekoltu, ramion
  • możliwość realizacji pamiątkowego zdjęcia 

CENA 180 ZŁ

DODATKOWE INFORMACJE

  • czas trwania max 2h

Chcesz zobaczyć efekty mojej pracy? Zapraszam na InstagramFacebook