wieczór panieński

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla przyszłej Panny Młodej? Chcesz podarować jej coś, co zapamięta na lata i będzie wspominać z nostalgią? Szukasz miejsca gdzie mogłabyś spędzić ten wieczór w damskim gronie i kameralnej atmosferze? Postaw na niezapomniany Wieczór Panieński w towarzystwie profesjonalnej wizażystki. To idealny pomysł na spędzenie miłego czasu z przyjaciółkami. Zdecyduj się na przyjęcie z klasą i elegancją, zapewniając ucztę dla ducha i dla ciała.

Skorzystaj z pakietu Wieczór Panieński, zapewniając niezwykłą oprawę na ten szczególny czas. Główną atrakcją będzie widowiskowy pokaz makijażu w wykonaniu profesjonalnej makijażystki. To właśnie zjawiskowy makijaż wieczorowy, sprawdzi się jako wyjątkowa forma prezentu, która na pewno trafi w gusta nawet najbardziej wymagającej przyszłej Panny Młodej.

Niezapomniany Wieczór Panieński we Wrocławiu

Makijaż wieczorowy dla Przyszłej Panny Młodej w formie pokazu z instruktażem podbije serce nie tylko obdarowanej, ale również pozostałych uczestniczek Wieczoru Panieńskiego. To doskonała okazja, aby gwiazda wieczoru oraz jej przyjaciółki poznały techniki profesjonalnego makijażu na specjalnie okazje. Podczas wykonywania makijażu, wizażystka krok po kroku opisze wszystkie etapy jego powstawania, tak aby spotkanie miało walory nie tylko rozrywkowe, ale również edukacyjne. Cenne wskazówki pomogą wszystkim uczestniczkom rozwinąć skrzydła w makijażowym świecie oraz poznać tajniki wykonywania makijażu wieczorowego.

Oprócz efektownej niespodzianki dla Panny Młodej, wieczór uświetni uroczysty toast oraz poczęstunek, który umili wspólnie spędzony czas. Ponadto, wszystkie osoby obecne na Wieczorze Panieńskim, będą mogły skorzystać z profesjonalnych porad wizażystki. Każda z obecnych Pań pozna wskazówki na temat makijażu odpowiedniego do jej typu urody, dowie się, jakich kosmetyków używać, a także będzie mogła zadać nurtujące ją pytania ekspertce. Wszystko to odbędzie się w kameralnej, miłej atmosferze. Spotkanie uświetni pamiątkowe zdjęcie, które będzie doskonałym zwieńczeniem tego niezapomnianego wieczoru.

Wieczór Panieński Wrocław

Wieczór Panieński - ZAKRES USŁUGI

  • makijaż wieczorowy dla Panny Młodej  w formie pokazu
  • porady dla wszystkich Pań
  • toast i poczęstunek
  • pamiątkowe zdjęcie
  • max 6 osób
  • max 3 godziny

CENA 300 PLN + 100 PLN/OSOBY

Istnieje również możliwość zorganizowania pokazu makijażu z dojazdem na wieczór panieński.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeżeli jesteś zainteresowana innym zakresem usługi wieczoru panieńskiego lub chcesz zorganizować jakiś event z usługą makijażu zapraszam do kontaktu!

Chcesz zobaczyć efekty mojej pracy? Zapraszam na InstagramFacebook