BOTOKS NA WŁOSY

| WROCŁAW |

Botoks na włosy jest profesjonalnym zabiegiem fryzjerskim, którego zadaniem jest odbudowa włosa, regeneracja jego struktury oraz poprawa ogólnej kondycji. Włosy odzyskują blask, miękkość, są bardziej elastyczne, gładkie i delikatne w dotyku. Botoks na włosy to przyjemny zabieg odżywiający na bazie produktów marki Cocochoco. Wykorzystanie kosmetyków najwyższej jakości zapewnia doskonały efekt końcowy. Preparaty zawierają naturalne składniki, których zadaniem jest odbudowa zniszczonych włosów. Kuracja pozostawia włosy jedwabiste w dotyku, po zabiegu stają się miękkie i lśniące, podobnie jak w przypadku zabiegu keratynowego. Nie mniej jednak, jest to propozycja mniej inwazyjna, która nie zmienia struktury włosa. Z powodzeniem ten zabieg sprawdzi się u każdej kobiety, która pragnie dać sobie chwilę przyjemności oraz w sposób kompleksowy zadbać o włosy. 

Botoks na włosy Wrocław - Studio Kamuflażu

Dla kogo przeznaczony jest zabieg botoksu na włosy?

Kuracja jest dedykowana szczególnie dla włosów suchych i zniszczonych, po intensywnych zabiegach fryzjerskich oraz przy częstym stosowaniu stylizacji przeprowadzanej za pomocą prostownicy czy lokówki. Sprawdzi się również przy włosach matowych, przesuszonych, łamliwych, cienkich i puszących. Warto zastosować tę kurację jako zabieg regeneracyjny po rozjaśnianiu lub koloryzacji lub stylizacji obciążającej włosy. 

Jak pielęgnować włosy po botoksie?

Po zakończonym zabiegu nie powinno się myć włosów przez minimum 24 godziny. Jeżeli w tym czasie włosy zamokną, należy wyprostować każde pasmo przy pomocy prostownicy. Ważne jest, aby wysuszyć włosy przed prostowaniem. Po zabiegu warto umyć włosy w szamponie Cocochoco Salt Free oraz nałożyć odżywkę/maskę Cocochoco. Możesz również zastosować inne produkty nie zawierające siarczanów.

Jak przebiega zabieg botoksu?

Zabieg może trwać od 1.5h do 3h - jest to zależne od długości oraz grubości włosów. W pierwszym etapie procesu stosujemy szampon oczyszczający. Następnie lekko suszymy włosy (wilgotne w 70%) i na wilgotne włosy aplikujemy botoks Cocochoco. Po około 30 minutach następuje suszenie włosów.  Na koniec używając profesjonalnej prostownicy prostujemy każde pasmo (1 raz). W zależności od rodzaju włosów zakres wykorzystywanych temperatur do prostowania włosów to 190-220C.