keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów, to zaawansowana terapia, która przemieni nawet bardzo zniszczone włosy w proste, gładkie i lśniące. Jest wybawieniem dla kobiet, dla których uciążliwe jest codzienne stosowanie prostownicy. Zabieg oparty jest o zastosowanie naturalnej keratyny, która jest niezwykle skutecznym składnikiem używanym w kosmetologii i fryzjerstwie. Keratyna to podstawowy budulec skóry, paznokci i włosów. Ta organiczna i naturalna substancja daje Twoim włosom szansę na powrót do ich pierwotnego stanu – naturalnego i zdrowego wyglądu.

Zabieg, który przeprowadzam, ma na celu wyprostowanie, wygładzenie, odżywienie oraz pełną regenerację struktury włosa. Wykonując zabieg keratynowego prostowania włosów pracuję na kosmetykach renomowanej marki Cocochoco. Inspiracją dla opracowania produktów lidera w zakresie keratynowego prostowania, były kobiety z Brazylii. Brazylijki, ze względu na gorący klimat, posiadają zniszczone, puszące się i mocno skręcone włosy. Kobiety zapragnęły poznać metodę, która dogłębnie zregeneruje, a przy okazji wyprostuje ich niesforne włosy, narażone na wilgoć oraz działanie słońca. Rozwiązaniem okazała się brazylijska keratyna – tym sposobem rozwiązanie stało się popularne na całym świecie.

Keratynowe prostowanie włosów wrocław

Keratynowa terapia Cocochoco

Keratynowa terapia Cocochoco, oprócz efektu trwałego prostowania, pozwala zadbać o włosy, wydobyć ich blask. Włosy stają się zdrowe, bardziej podatne na stylizację oraz łatwiejsze w pielęgnacji. Kuracja polega na „wtłoczeniu” składnika przy użyciu wysokiej temperatury – kreatyna zostaje wprasowana do struktury włosa, aby wszelkie ubytki zostały wypełnione i uzupełnione potrzebnym budulcem. Najwyższej jakości kosmetyki Cocochoco używane podczas całego zabiegu są wolne od chemicznych i szkodliwych substancji. Brazylijska kuracja keratynowa nie zawiera FORMALDEHYDÓW. Terapia nie zaburza struktury włosa oraz zapewnia efekt prostowania bez uszkodzeń.

Ten rytuał sprawdzi się w przypadku zniszczonych częstą stylizacją włosów, zwłaszcza z tendencją do niepożądanego skrętu lub puszenia. Po kuracji zauważysz wizualną poprawę ich stanu, włosy będą się mniej puszyć i elektryzować, oraz staną się łatwiejsze w rozczesywaniu. Nie będziesz musiała już codziennie pamiętać o stosowaniu prostownicy, a stylizacja stanie się o wiele łatwiejsza i będzie dla Ciebie przyjemnością.

keratynowe prostowanie włosów wrocław

Chcesz zobaczyć efekty mojej pracy? Zapraszam na InstagramFacebook

Keratynowe prostowanie włosów to klucz do idealnego wyglądu każdego dnia

Włosy im bardziej piękne, tym więcej z nimi problemów. Niestety, ale czynniki zewnętrzne skutecznie osłabiają ogólną kondycję włosów, wpływając na ich strukturę. Coraz więcej kobiet ma problem z puszeniem się włosów, ich elektryzowaniem oraz nieukładaniem. Specjalnie wstajesz wcześniej każdego dnia, aby doprowadzić ich wygląd do porządku? A co jak powiem Ci, że jest na to pewne rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz cenne minuty na wypicie porannej kawy? Z pomocą przychodzi keratynowe prostowanie włosów wykonywane przez Studio Kamuflażu znajdujące się w mieście Wrocław! Ten ceniony zabieg pielęgnacyjny ze względu na natychmiastową skuteczność oraz drogocenne działanie na kondycję włosów zyskuje coraz więcej zadowolonych zwolenniczek! Schowaj prostownicę głęboko do szafy, od dzisiaj nie będzie Ci już potrzebna! Proste, odżywione i pełne blasku włosy masz na wyciągnięcie ręki!

Powiedz stanowcze NIE prostownicy i wypróbuj keratynowe prostowanie włosów

W czym tkwi sekret zabiegu, jakim jest keratynowe prostowanie włosów? Tutaj pod lupę bierzemy główną substancję, a mianowicie keratynę. Występuje ona jako naturalny budulec włosa. Jednak codzienne mycie, suszenie, prostowanie powoduje jej ubytki w strukturze. Efekt? Puszące, elektryzujące się włosy trudne do ułożenia. Nie uzupełnianie jej braków skutkuje również matowym kolorem, uczuciem szorstkości oraz łamliwością. Dlatego właśnie mogę śmiało powiedzieć, że keratynowe prostowanie włosów realizowane w mieście Wrocław to dla większości kobiet strzał w dziesiątkę! Podczas zabiegu wykorzystywane są specjalne szampony myjące mające na celu otworzenie łusek włosowych. Następnie nakładany jest odpowiedni preparat zawierający nie tylko keratynę, ale także inne substancje odżywcze. Całość pod wpływem wysokiej temperatury jest dostarczana w głąb włosów.

Studio Kamuflażu w mieście Wrocław uratuje Twoje zniszczone włosy już dziś

Cena za keratynowe prostowanie włosów uzależniona jest przede wszystkim od długości włosów. Im dłuższe, tym wyższa jest kwota. Cena jest konkurencyjna w porównaniu z innymi salonami fryzjerskimi znajdującymi się w mieście Wrocław. Studio Kamuflażu jest dostępne dla każdej zainteresowanej kobiety niezależnie od możliwości budżetowych. Oczywiście zapewniam, że zabieg jest w 100 procentach bezpieczny. Stosowane preparaty firmy Cocochoco są pozbawione jakichkolwiek szkodliwych substancji, a także nie posiadają uciążliwego zapachu. Jak sama widzisz Studio Kamuflażu, zadba o Ciebie i Twoje włosy od początku do końca! Efekt po przeprowadzonym zabiegu jest widoczny natychmiast i w większości przypadków utrzymuje się nawet do pół roku. Doświadczony fryzjer podpowie Ci jak dbać o włosy po keratynowym prostowaniu, a tym samym przedłużyć efekt idealnie gładkich włosów bez puszenia się! Nie zwlekaj i umów się na usługę już teraz! Zasługujesz na włosy pełne blasku!