Keratynowe prostowanie włosów

| WROCŁAW |

Wykonując zabieg keratynowego prostowania włosów we Wrocławiu pracuję na kosmetykach renomowanej marki Cocochoco. Zabieg keratynowego prostowania włosów oparty jest o zastosowanie naturalnej keratyny, która jest niezwykle skutecznym składnikiem używanym w kosmetologii i fryzjerstwie. Kuracja keratynowa nie zawiera formaldehydów, nie zaburza struktury włosa oraz zapewnia efekt prostowania bez uszkodzeń. Keratyna to podstawowy budulec skóry, paznokci i włosów. Ta organiczna i naturalna substancja daje Twoim włosom szansę na powrót do ich pierwotnego stanu – naturalnego i zdrowego wyglądu.

04 Keratynowe prostowanie włosów Wrocław - Studio Kamuflażu

Dla kogo przeznaczony jest zabieg keratynowego prostowania włosów?

Zabieg można wykonywać na włosach naturalnych, zdrowych, niezniszczonych, jak i włosach uwrażliwionych po zabiegach koloryzacji, rozjaśniania, trwałej ondulacji itp. Zabieg jest idealny dla włosów puszących się, niesfornych czy szorstkich. Decydując się na zabieg warto pamiętać, że włosy po zabiegu tracą na objętości około 20-30%, więc zabieg nie jest zalecany do włosów cienkich i bardzo delikatnych z tendencją do wypadania.

Jak pielęgnować włosy po keratynowym prostowaniu włosów?

Po zakończonym zabiegu nie należy myć i związywać włosów przez 3 dni. Jeżeli w tym czasie włosy zamokną, należy przy wykorzystaniu prostownicy dwukrotnie wyprostować każde pasmo. Ważne jest, aby przed prostowaniem włosy były suche. Po 3 dniach należy umyć włosy w szamponie Cochchoco Salt Free oraz nałożyć odżywkę/maskę Cocochoco. Możesz również zastosować inne produkty nie zawierające siarczanów.

Jak przebiega proces keratynowego prostowania włosów?

W zależności od długości oraz grubości włosów zabieg może trwać od 1.5h do 4h. W pierwszym etapie w celu lepszej penetracji włosów stosujemy szampon oczyszczający. Po wysuszeniu włosów następuje aplikacja keratyny Cocochoco. Po około 30 minutach następuje suszenie włosów (wraz z produktem). Używając profesjonalnej prostownicy fryzjerskiej prostujemy każde pasmo włosów od 5 do 7 razy. W zależności od rodzaju włosów zakres wykorzystywanych temperatur do prostowania włosów to 190-230C.

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW TO KLUCZ DO IDEALNEGO WYGLĄDU KAŻDEGO DNIA

Włosy im piękniejsze, tym więcej z nimi problemów. Niestety, ale czynniki zewnętrzne skutecznie osłabiają ogólną kondycję włosów, wpływając na ich strukturę. Coraz więcej kobiet ma problem z puszeniem się włosów, ich elektryzowaniem oraz nieukładaniem. Specjalnie wstajesz wcześniej każdego dnia, aby doprowadzić ich wygląd do porządku? A co jak powiem Ci, że jest na to pewne rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz cenne minuty na wypicie porannej kawy? Z pomocą przychodzi keratynowe prostowanie włosów wykonywane przez Studio Kamuflażu znajdujące się w mieście Wrocław! Ten ceniony zabieg pielęgnacyjny ze względu na natychmiastową skuteczność oraz drogocenne działanie na kondycję włosów zyskuje coraz więcej zadowolonych zwolenniczek! Schowaj prostownicę głęboko do szafy, od dzisiaj nie będzie Ci już potrzebna! Proste, odżywione i pełne blasku włosy masz na wyciągnięcie ręki!

POWIEDZ „NIE” PROSTOWNICY I WYPRÓBUJ KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW we wrocławiu

W czym tkwi sekret zabiegu, jakim jest keratynowe prostowanie włosów? Tutaj pod lupę bierzemy główną substancję, a mianowicie keratynę. Występuje ona jako naturalny budulec włosa. Jednak codzienne mycie, suszenie, prostowanie powoduje jej ubytki w strukturze. Efekt? Puszące, elektryzujące się włosy trudne do ułożenia. Nie uzupełnianie jej braków skutkuje również matowym kolorem, uczuciem szorstkości oraz łamliwością. Dlatego właśnie mogę śmiało powiedzieć, że keratynowe prostowanie włosów realizowane w mieście Wrocław to dla większości kobiet strzał w dziesiątkę! Podczas zabiegu wykorzystywane są specjalne szampony myjące mające na celu otworzenie łusek włosowych. Następnie nakładany jest odpowiedni preparat zawierający nie tylko keratynę, ale także inne substancje odżywcze. Całość pod wpływem wysokiej temperatury jest dostarczana w głąb włosów.

Studio Kamuflażu w mieście Wrocław uratuje Twoje zniszczone włosy

Cena za keratynowe prostowanie włosów uzależniona jest przede wszystkim od długości włosów. Im dłuższe, tym wyższa jest kwota. Cena jest konkurencyjna w porównaniu z innymi salonami fryzjerskimi znajdującymi się w mieście Wrocław. Studio Kamuflażu jest dostępne dla każdej zainteresowanej kobiety niezależnie od możliwości budżetowych. Oczywiście zapewniam, że zabieg jest w 100 procentach bezpieczny. Stosowane preparaty firmy Cocochoco są pozbawione jakichkolwiek szkodliwych substancji, a także nie posiadają uciążliwego zapachu. Jak sama widzisz Studio Kamuflażu, zadba o Ciebie i Twoje włosy od początku do końca! Efekt po przeprowadzonym zabiegu jest widoczny natychmiast i w większości przypadków utrzymuje się nawet do pół roku. Doświadczony fryzjer podpowie Ci jak dbać o włosy po keratynowym prostowaniu, a tym samym przedłużyć efekt idealnie gładkich włosów bez puszenia się! Nie zwlekaj i umów się na usługę już teraz! Zasługujesz na włosy pełne blasku!