PAKIETY ŚLUBNE Z DOJAZDEM

| WROCŁAW | DOLNYŚLĄSK |

Zadbaj o wyjątkową oprawę swojej ceremonii zaślubin w całej jej okazałości. Zdecyduj się na kompleksowy pakiet ślubny, który gwarantuje profesjonalny makijaż oraz fryzura wykonana przez wizażystkę. W tym ważnym dla Ciebie dniu, warto zlecić jego wykonanie profesjonalistce, która zadba o wszystkie szczegóły. Profesjonalna konsultacja pozwoli poznać Twoje potrzeby oraz dopasować idealny makijaż oraz fryzurę do stroju. Wizażystka zadba o odpowiedni dobór stylizacji oraz o precyzyjne wykonanie oraz utrwalenie. Efekt końcowy zachwyci wszystkich gości, podkreśli blask najpiękniejszych chwil w życiu, a piękny makijaż/fryzura utrzyma się przez długie godziny trwania ceremonii oraz wesela. Profesjonalna stylizacja będzie prezentowała się idealnie nie tylko na żywo, ale również na zdjęciach oraz fotografiach.

PAKIET ŚLUBNY I – 1350 PLN

  • 4 dowolne usługi (makijaż/stylizacja fryzur)

PAKIET ŚLUBNY II – 1600 PLN

  • 5 dowolnych usług (makijaż/stylizacja fryzur)

DODATKOWE INFORMACJE

  • usługi do wyboru: makijaż/fryzura Panny Młodej, makijaże/fryzury gości,
  • w cenie pakietu nie są wliczone usług próbne,
  • korekta Pana Młodego w cenie pakietu,
  • cena makijażu próbnego 260 pln i fryzury próbnej 260 pln
  • dojazd do 30 km w cenie pakietu, powyżej dodatkowe 2pln/km

Dlaczego usługi próbne są ważne i ile wcześniej można je realizować?

Makijaż i fryzura próbne są niezwykle ważnym elementem w przygotowaniach do ślubu. Stanowią istotną część pakietu ślubnego gdyż pozwalają makijażystce lepiej poznać Klientkę oraz jej oczekiwania. Korzystając z usług próbnych możesz być pewna, że makijaż i fryzura podkreślą atuty Twojej urody oraz będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłaś. Zweryfikujesz również, w jakich stylizacjach czy inspiracjach dobrze się czujesz, omówisz swoje potrzeby i oczekiwania z wizażystką. Wykonanie próbnego makijażu jest również istotne w kontekście eliminacji potencjalnych uczuleń na kosmetyki. Usługi próbne najlepiej realizować około 2 miesiące przed ślubem, kiedy poza suknią ślubną wybrane już są dodatki, biżuteria i kwiaty. Wszystko musi stanowić piękną i spójną całość w dniu ślubu.

Jak wygląda dzień ślubu z perspektywy wizażystki?

Realizacja pakietu ślubnego z perspektywy wizażystki jest ukoronowaniem przygotowań oraz zrozumienia potrzeb Panny Młodej. Musisz być świadoma kilku niezwykle istotnych kwestii. Wybierając pakiet ślubny zwróć uwagę ile całościowo taka usługa będzie trwała. Najważniejsze tego dnia jest abyś czuła się komfortowo. Dobrą praktyką jest przyjęcie średnio 1.5h na realizację pojedynczej usługi. Porozmawiaj z wizażystką na temat swoich potrzeb oraz wizji makijażu/fryzury zarówno swojej jak i gości weselnych. Pozwoli to określić czas rozpoczęcia realizacji usługi. Dość powszechną praktyką jest realizacja pakietu ślubnego nawet od godziny 5.00-6.00 - w zależności od ilości usług oraz godziny ślubu. Z perspektywy wizażystki istotnym elementem jest realizowanie usług w miejscu w którym jest dostęp do dobrego oświetlenia (najlepiej światło dzienne przy oknie) oraz dostęp do standardowego stolika/biurka na którym będzie można rozłożyć produkty niezbędne do wykonania makijażu oraz fryzury. Oczywiście usługi próbne również pozytywnie wpływają na realizację pakietu ślubnego.

Dlaczego pakiet ślubny z dojazdem jest droższy?

Pakiet ślubny z dojazdem do Klienta ma wyższa cenę niż usługi realizowane w Studio ze względu na kilka istotnych kwestii: czas przygotowań do realizacji pakietu, czas dojazdu, bardzo wczesne godziny rozpoczęcia usług, trudniejsze warunki wykonywania usług (brak dobrego oświetlenia, stanowiska itp..), czas powrotu i rozpakowania produktów. Jednak oczywistym jest, że pakiet ślubny z dojazdem pozwoli Pannie Młodej zredukować stres i czuć się dużo bardziej komfortowo tego niezwykle ważnego dnia.

01 Pakiety Ślubne Wrocław studiokamuflazu.pl
4 - studiokamuflazu.pl pakiety ślubne WEW